Conferentieprogramma 2018-04-19T18:09:29+00:00

Programma 4-6 mei 2018

Vrijdag 4 mei

15.00 – 17.00 uur Inschrijving en registratie
17.00 – 18.00 uur Maaltijd
18.30 – 19.00 uur Zaal open (koffie en thee)
19.00 – 19.15 uur Jaap en Mochtar (verwelkoming)
19.15 – 20.00 uur Itzhak Shapira (shabbat vieren)
20.00 – 20.05 uur Jaap Bönker (dodenherdenking)
20.05 – 20.30 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
20.30 – 21.30 uur Jip Wijngaarden
21.30 – 22.00 uur Dance Group from Papua onder begeleiding van Osseh Shalom (Beit HaGefen / House of the Vine)
22.00 – 22.30 uur Drankjes

Zaterdag 5 mei

07.00 – 08.00 uur Gebedsleiders
07.30 – 09.00 uur Ontbijt
09.00 – 09.30 uur Zaal open (koffie en thee)
09.30 – 09.35 uur Jaap Bönker (bevrijdingsdag)
09.35 – 10.00 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
10.00 – 10.50 uur Itzhak Shapira (Parashat Emor)
10.50 – 11.00 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
11:00 – 11.30 uur Pauze (koffie en thee)
11.30 – 12.30 uur Workshop 1 (1. Emmanuel Rodriguez, 2. Lorenzo Greco)
11.30 – 12.30 uur Workshop 2 (1. Joseph Haddad, 2. David Friedman)
11.30 – 12.30 uur Workshop 3 (1. Peter Steffens, 2. Orlando Bottenbley)
12.30 – 13.30 uur Lunch
14.00 – 15.00 uur Workshop 1 (1. Marthen Su (Maluku), 2. Nathan Bassaly)
14.00 – 15.00 uur Workshop 2 (1. Kees Kant, 2. Daniel Prins)
14.00 – 15.00 uur Workshop 3 (1. David Prins, 2. Y’oel Berkowitz)
15.00 – 15.30 uur Pauze (koffie en thee)
15.30 – 16.30 uur Workshop 1 (Ariel Berkowitz and Albert Poosting, Sjofar blazen)
15.30 – 16.30 uur Workshop 2 (Peter Steffens)
15.30 – 16.30 uur Workshop 3 (Terry Convalli, La Louviere Belgium, Joelle Ghennassia, Toulon France)
18.00 – 19.00 uur Maaltijd
19.00 – 19.30 uur Zaal open (koffie en thee)
19.30 – 20.00 uur Steve Goodall Worship, één lied! (Beit HaGefen / House of the Vine)
20.00 – 20.45 uur Itzhak Shapira (Havdala)
20.45 – 20.55 uur Ariel Berkowitz, Albert Poosting (de sjofar blazen, 70 mensen tegelijkertijd
21.00 – 21.30 uur Afeef Halasah (De kerk moet de aard van het conflict tussen de Arabieren en moslims tegen Israël begrijpen)
21.30 – 22.00 uur Terry Convalli, La Louviere Belgium, Joelle Ghennassia, Toulon France
22.00 – 22.30 uur Dance Group from Papua onder begeleiding van Steve (Beit HaGefen, House of the Vine)
22.30 uur Drankjes

Zondag 6 mei

07.00 – 08.00 uur Gebed
07.30 – 09.00 uur Ontbijt
09.00 – 09.30 uur Zaal open (koffie en thee)
09.30 – 10.00 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
10.00 – 10.45 uur Ariel Berkowitz (Twee verbonden vergelijken: het verbond met Abraham en het verbond van de berg Sinai)
10.45 – 11.15 uur Pauze (koffie en thee)
11.15 – 12.00 uur Micha Essid (Israël en de naties samen met het Koninkrijk van God (Gen 12: 1-4))
12.00 – 12.30 uur Ibissam Haddad (Arabische muziek)
12.30 – 13.30 uur Lunch
14.00 – 14.30 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
14.30 – 15.15 uur Itzhak Shapira (Wie ben jij? Ben Yosef of Ben David?)
15.15 – 15.40 uur Terry Convalli, La Louviere Belgium, Joelle Ghennassia, Toulon France, Worship
15.40 – 15.50 uur Jaap en Mochtar
15.50 – 16.00 uur Steve Goodall Worship, Ibissam Haddad (Beit HaGefen / House of the Vine)
16.00 uur Zegen en naar huis

Maandag 7 mei (dit programma is onder voorbehoud)

07.00 – 08.00 uur Gebed
07.30 – 09.00 uur Ontbijt
09.45 – 10.00 uur Zaal open (koffie en thee)
10.00 – 10.30 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
10.30 – 10.35 uur Ariel Berkowitz (Sjofar blazen)
10.35 – 11.00 uur Itzhak Shapira (Esav de Kusser of Esav de Bijter?)
11.00 – 11.30 uur Terry Convalli, La Louviere Belgium, Joelle Ghennassia, Toulon France, Worship
11.30 – 12.00 uur Afeef Halasah
12.00 – 13.00 uur Lunch
13.15 – 13.30 uur Ibissam Haddad (Arabische muziek)
13.30 – 14.45 uur Joseph Haddad (Waarom zouden wij als Arabieren en heidenen vurig bidden voor de redding van Israël en het Joodse volk? Plus nieuwe inzichten delen over Jesaja 19)
xx.xx – xx.xx uur Nathan Bassaly (Mijn ervaring en mijn relatie met Gods mensen)
xx.xx – xx.xx uur Victor Bahbah
14.45 – 15.15 uur Pauze (koffie en thee)
15.15 – 15.30 uur Terry Convalli, La Louviere Belgium, Joelle Ghennassia, Toulon France, Worship
15.30 – 16.00 uur David Friedman (Verzoening tussen Jood en Arabier)
16.05 – 16.20 uur Steve Goodall Worship (Beit HaGefen / House of the Vine)
16.20 – 16.30 uur Jaap en Mochtar (Iedereen bedanken voor de hulp)
16.30 uur Zegen en naar huis

Conferentieprogramma / Conference program

Via de onderstaande link kan een PDF-bestand gedownload worden van het conferentieprogramma:

Download het conferentieprogramma

Onderwijs thema’s

Via de onderstaande link kan een PDF-bestand gedownload worden met een overzicht van de onderwijs thema’s:

Download het overzicht met de onderwijs thema’s